Microblading brwi - najważniejsze zalety
16 listopada, 2020

Microblading brwi – najważniejsze zalety

By admin

Słabe, jasne, a zarazem przerzedzone brwi oraz rzęsy mogą stać się ogromnym kompleksem. Wiele kobiet poszukuje sposobu na to, aby sobie z nim poradzić. Nie bez powodu makijaż permanentny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Najważniejszym atutem jest fakt, że dzięki niemu uzyskujemy trwałe rezultaty. Jeśli rozważasz microblading brwi, to koniecznie zapoznaj się z poniższymi informacjami.

Oszczędność czasu

Microblading to makijaż permanentny brwi, który prezentuje się niezwykle naturalnie, a zarazem estetycznie. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby został on wykonany profesjonalnie. Wiadomym jest, że usługa może być świadczona wyłącznie przez osoby, które przeszły szkolenia zawodowe. Omawiane rozwiązanie stanowi fantastyczną alternatywę dla sztucznych brwi, czy też kosmetyków stylizacyjnych. Stosowanie pomad, kredek oraz cieni wymaga wprawy. Prawdą jest, że za pomocą kosmetyków łatwo wyrządzić sobie „krzywdę”.

Długotrwały efekt

Nie można jednoznacznie powiedzieć, jak długo utrzyma się efekt perfekcyjnych brwi, gdyż jest to kwestia bardzo indywidualna. Dużą rolę odgrywa typ naszej cery. W przypadku skóry tłustej, czy też mieszanej znacznie szybciej może dojść do wyblaknięcia barwnika. Pożądany wygląd brwi utrzymuje się przez około dwa lata. Po tym czasie można dokonać odświeżenia makijażu permanentnego. Nie musimy jednak tego robić, jeśli nie mamy ochoty. Wszystko zależy od osobistych preferencji

Uczciwy koszt zabiegu

Microblading brwi nie jest przesadnie drogi, a więc nawet panie z mocno ograniczonym budżetem mogą pozwolić sobie na taką inwestycję. Nie zapominajmy jednak o tym, że cena usługi powinna znajdować się na drugim miejscu. Jeśli zabieg zostanie wykonany nieprawidłowo, to brwi o źle dobranej grubości, czy też kształcie będą gościć na naszej twarzy przez długi miesiące. Musimy również uprawnić się, że dany stylista brwi wykorzystuje wyłącznie sprawdzone produkty, które spełniają obecnie obowiązujące normy oraz standardy.