sztuczne brwi rekonstrukcja
3 grudnia, 2020

Jakie sztuczne brwi sprawdzą się podczas rekonstrukcji?

By admin

Gładka skóra, piękne rzęsy i idealne brwi, to marzenie wielu kobiet. Nie zawsze wystarczy odpowiednia pielęgnacja, aby wydobyć wszystkie zalety urody. Czasami jedne mały zabieg może pomóc wyzbyć się kompleksów, które towarzyszą nam od lat. Sztuczne brwi do zagęszczania i rekonstrukcji cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie? Poniższe wskazówki pomogą Ci w podjęciu trafnej decyzji.

Jakość wykonania

Najważniejsze jest to, aby sztuczne brwi wyróżniały się wysoką jakością wykonania. Cena powinna znajdować się na drugim miejscu, jeśli zależy nam na satysfakcjonujących efektach. Włoski syntetyczne również mogą być przyjemne w dotyku. Liczy się również optymalna elastyczność. Jeśli będą one zbyt twarde, to nie uda nam się stworzyć pożądanej formy. Dużą rolę odgrywa także wygląd zewnętrzny. Brwi powinny być pozbawione charakterystycznego połysku, który przywołuje na myśl najtańsze doczepiane rzęsy.

Parametry fizyczne

Nie każdy wie, że sztuczne brwi występują w różnych grubościach oraz długościach. Wszystko po to, aby prezentowały się one naturalnie. Właściwie zaaplikowane nie rzucają się w oczy. Wyglądają zupełnie tak, jak naturalne włoski, a więc nie trzeba obawiać się, że ktoś dowie się o przebytym zabiegu. Niezwykle istotne jest to, aby stylistka brwi fachowo dopasowywała włoski do miejsca aplikacji. Jeśli zachodzi taka konieczność, to mogą one zostać podcięte. Zagęszczenie brwi „na własną rękę” jest możliwe, jednak osoby bez należytej wiedzy lub doświadczenia mogą nieświadomie popełnić wiele błędów.

Idealnie dopasowany kolor

Kolor sztucznych brwi musi zostać dopasowany do odcienia naturalnych włosków. Nie zawsze jest to możliwe – w takiej sytuacji zaleca się wykonanie henny, która ujednolici włoski. To prosty sposób na to, aby uzyskać spójną całość, która będzie pozbawiona nawet najmniejszych wad. Atutem jest fakt, że w sprzedaży dostępnych jest coraz więcej sztucznych brwi. Zwiększa to szansę na sprawny wybór najlepszego wariantu.